Tłumacz przysięgły Płock

Witamy w AGENCJI TŁUMACZEŃ! - tłumaczenia Płock


Nasza firma od przeszło 11 lat oferuje pełen zakres usług tłumaczeniowych: przez tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, po tłumaczenia ustne, pisemne, symultaniczne i konsekutywne w 100… językach ze wszystkich stron świata.

Zespół naszych tłumaczy to osoby o wysokich kwalifikacjach w swoich dziedzinach. Pracownicy Agencji Tłumaczeń posiadają bogate doświadczenie w pracach translatorskich. Dzięki ich zaangażowaniu i wiedzy merytorycznej Agencja Tłumaczeń zapewni Państwu najwyższej jakości usługi w atrakcyjnej cenie i dogodnym terminie.

Chcesz przetłumaczyć dokumenty (samochodowe, sądowe, akty), korespondencję biznesową lub list od znajomego z zagranicy albo też tekst techniczny? Dobrze trafiłeś. Jesteśmy otwarci na każde zlecenie. Podejmiemy się każdego wyzwania, a krótkie terminy realizacji zleceń nie są dla nas żadną przeszkodą.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!


Gwarantujemy:
Poufność - wszystkie przekazywane nam dokumenty są chronione przed dostępem osób trzecich.
Jakość - indywidualne podejście do każdego klienta zarówno biznesowego jaki i indywidualnego gwarantuje najwyższą jakość sporządzonych dokumentów. Wykonywane przez nas tłumaczenia zachowują swoją macierzystą strukturę tekstu, włącznie z grafikami.
Solidność - krótkie okresy realizacji zleceń. Gwarancja terminowości.
Dostępność - możliwość przekazywania i przesyłania zleceń przez całą dobę oraz odbiór wykonanych tłumaczeń osobiście, faksem, drogą elektroniczną lub przesyłką pocztową i kurierską.


Tłumacz przysięgły Płock zaprasza